Empatioart Manifestosu

1- Her konuya empatiyle yaklaşırız.

2- Herkesi dinleriz. Dinliyor olmamızın sebebi sadece satış yapmak ya da pazarlama aksiyonu almak değildir. Dinleriz ve etrafımızda çözülmesi gereken sorunları keşfederiz.

3- Bu şirkette herkes pazarlamacıdır. İşi strateji oluşturmak olmayanlar bile pazarlamacı içgüdülerine sahiptir.

4- Yapamayacağımız işi almayız. Ama iddialı olduğumuz zorlu projeler bulmak için radarlarımız her zaman açıktır.

5- Empatioart bünyesinde herkes bireydir. Kendi varoluşunu daha değerli hale getirmek için enerji harcar.

6- Biz bir aile değiliz. Güven ve sadakat kavramlarını kelimelere sığdırıp, “Biz bir aileyiz” ilüzyonunu sömürmeyi reddediyoruz. Empatioart bünyesinde; ailesi için fedakarlıklar yapma mentalitesinin tersine, her birey kendisi için en doğru seçimi yapmakla sorumludur.

7- Empatioart olarak biz, how-to’larını paylaşmaktan çekinmeyiz. Aynı şekilde pazarlama çalışmaları için gerekli paylaşımları yapan şirketlerle ortak hareket etmeyi tercih ederiz.

8- Empatioart ekibi olarak bizler, kendi hobilerimizle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ederiz. Dünyaya fayda sağlayabilmek adına kendi hobilerimizdeki gelişimlere odaklanırız. Ortak hedeflere birlikte ilerlediğimiz yol arkadaşlarımızla tüm gelişmeleri paylaşırız.

9- Pazarlama ajansı olarak sorumluluklarımızı, fırsatları göz önünde bulundurarak yerine getiririz:

  1. Müşterileriyle iletişimde kalmak ve her zaman dinlemek
  2. Markaların ihtiyaçlarına göre herkesin keyif aldığı sonuçlar için sorumluluk almak
  3. Sözleşme çerçevesinde belirlenen hizmetleri sunmak
  4. Verilen hizmeti herkesin anlayacağı ve yorumlayacağı şekilde raporlamak
  5. Markanın büyümesi için pazarlama aksiyonlarını paylaşmak

10- Empatioart adı altında bir hoşgörü ekosistemi kuruyoruz. Herhangi bir ayrımın olmadığı, sadece fikirlerin ve iletişimin değer bulduğu bir oluşum inşa ediyoruz. Bu oluşumda cinsel tercihlerin, siyasi görüşlerin, coğrafyanın ve sayamadığımız daha birçok ayrıştırma ögesinin yeri yoktur.

11- Üretmeye odaklıyızdır. Çünkü biliyoruz ki üretmeye devam ettiğimiz sürece yeniliklerin ve gelişmelerin kapıları açılır. Ürettikçe birikerek büyüyen ideallerin ortaya çıktığını biliriz. 

12- Her zaman yaptığımız işin kalitesine odaklanırız. Kaliteli iş yapmanın temelinde dinlemek ve özetlemek olduğunun farkındalığıyla markaları büyütürüz.