İnternet Reklamları Yönetimi

Dijital Reklam Yönetimi

Google, Youtube, Facebook, Linkedin ve hedef kitlenizin bulunduğu internetin her yerinde markanızı doğru bütçeyle tanıtın

Markalar Doğru Reklam Yatırımları İle Kitlesine Ulaşır

Farkında mısınız? Her gün reklamı yapılmayan harika ürünler birçok kişinin sorununa çözüm üretemeden piyasadan kayboluyor. Dijitalleşmiş dünyada artık ürünlerin veya hizmetlerin pazarlamasının düşük maliyetlerle yapabildiği günlerde yaşıyoruz. Elimizde böyle bir fırsat varken doğru yatırımları yaparak ürünlerin hedef kitleye ulaşmasını sağlayabiliriz.

Pazarlamanın altın kuralı, müşterilerinizin baktığı yerde olmaktır. Markanızı hedef kitlenizin bulunduğu platforma konumlandırdıktan sonra internet reklamları ile doğru hedef kitlenin karşısına doğru zamanda çıkabilirsiniz.

İnternet reklamları ile markanızı doğru kullanıcıların karşısına çıkardığınızda bu kişilerin yapacakları alışverişlerde uzun süre boyunca markanızı tercihlerinin başına koymaları ihtimalini yaratmış olacaksınız.

Unutmamak gerekir ki, böyle birlikteliğin olması için markanızın o kişilere güven veriyor ve tutarlı olması gerekir.

Markalar varlıklarını korumak ve büyütmek için bazı basamakları tırmanmaları gerekir. Markayı büyütme yolunda satışları artırmak ve marka bilinirliğini yükseltmek pazarlamacıların öncelikli hedefleridir. Dijital dünyada farklı platformlar bizlere reklamlara yatırım yaparak markayı büyütme imkanı sunmaktadır.

Her platformun kendine özgü reklam altyapısı, kullanıcı kitlesi ve bütçe harcama şekli olduğu için bu reklamları yönetmek için uzmanlaşmaya yıllar önce başladık. Bugün geldiğimiz noktada internet reklamlarını kullanarak markaların satıştan kar elde etmesini sağlıyoruz.

Empatioart olarak olarak bizim işimiz markaları farklılaştıran stratejiler üretmektir. Bu sebeple sosyal medya yönetim sürecimizi aşağıdaki gibi listeleyebiliriz:

Dijital Dünyanın Tüm Mecralarında
Hedef Kitleniz ile Buluşun

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamak için hangi mecrada araştırma yaptığını biliyorsanız bu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Henüz hangi mecrada buluşmanız gerektiği konusunda kararsızsanız önce bizimle tanışabilirsiniz.

Instagram

LinkedIn

Tiktok

Twitter

Facebook

Pinterest

Markanızı Anlarız

Hedefleri Planlarız

Stratejiyi Oluştururuz

Metinleri Yazarız

Tasarımları Hazırlarız

Reklamları Yayınlarız

İnternet Reklamlarından Beklentiniz Nedir?

Web Sitesi Trafiğini Arttırma

Web sitenize giren kullanıcılar, markanızdan ve ürünlerinizden etkileniyor ve ziyaretlerini dönüşümle mi sonuçlandırıyor. Yani sizin için kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmesi yeterli. Web sitesi trafiğini arttırmaya yönelik bir stratejiyle reklam vererek dönüşümlerinizi ölçmeye ne dersiniz?

Marka Bilinirliği Yaratma

Markanız henüz yeterince bilinmiyor ve güven inşa etme konusunda zorluk çekiyorsa belki de öncelikle hedef kitlenizin markanıza aşina olması gerekiyordur. Bir gün sizlerle karşılaştıklarında “evet ben bunu markayı/logoyu bir yerlerde görmüştüm” demesi satışa giden yolun daha hızlı kat edilmesini sağlayacaktır.

İnternet Satışlarını Arttırma

Bazı kullanıcılar, ihtiyacı olan ürünleri direkt ararlar. Ürünü bulduklarında da fiyatı, kalitesi ve teslimatı gibi konularda şüphesi yoksa alışverişlerini tamamlarlar. İnternet reklamları ile ürünlerinizin bu kullanıcıların karşısına çıkmasını sağlayabilir ve satışın hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Potansiyel Müşterilerin Bilgilerini Toplama

İhtiyacını hemen karşılamak isteyen kullanıcılar olduğu gibi sadece araştırma yapanlar da vardır. Bu kişiler bir merakla yola çıkarlar ve internetin derinliklerine kendilerini bırakırlar. Henüz satın alma kararı almasalar da buldukları ürünle bağlarını kaybetmek istemezler. Tam bu noktada doğru yerde doğru altyapıyla olduğunuzda bu kişilerin iletişim bilgilerini seve seve bırakmalarını sağlayabilir ve gelecekte bu bilgileri kullanarak satış elde edebilirsiniz.

Telefon Aramalarının Sayısını Arttırma

Bizler Anadolu insanıyız, bazı zamanlarda yazmakla uğraşmaz, telefonda sesini duymadan güvenmeyiz. Bu tür özel durumlar için kullanıcıların kolaylıkla telefon araması yapabilecekleri reklam türleriyle ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilirsiniz.

Dönüşümü Yüksek İnternet Reklamları İçin Birlikte Uyum İçinde Olmalıyız

Reklam vermek eskisinden çok daha kolay. Bugün düşük bir bütçeyle reklam vermeye başlayabilirsiniz. Öte yandan bugünün kullanıcıları araştırmacı ruhlu oldukları için sadece reklam vermekten fazlasını yapıyor olmak gerekiyor artık. Burada sizlere de sorumluluklar düşüyor.

Siz Markanızı ve Sektörünüzü Yönetin

Markanın fiziksel dünyadaki yüzü sizlersiniz. Dijital dünyada ne kadar harika işler başarırsak başaralım operasyon tarafında yapılan çalışmalar dijital dünyadakiyle çeliştiğinde yapılan çalışmaların hepsi boşa gidecektir.

Web Sitesi Trafiği

Biz de İnternetteki Stratejik Adımları Yönetelim

Bu nedenle markanın kültürünü ve imajını sizler yaşatırken bizler de bu değerleri dünyaya duyurma görevini üstleneceğiz.

Marka Bilinirliği

İnternet Reklamlarıyla Dijital Dünyada Markanızı Bilinen ve Karlı Hale Getirin

Markanın büyümesi, bilinirliğini artması ve günün sonunda karlı hale gelmesi için pazarlama çalışmaları olmazsa olmazdır. Bugünün şartlarında pazarlamaya ayrılacak bütçe gider olarak görünse de bizler bu bütçenin bir gider değil yatırım olarak markanıza geri döneceğinden emin olmak için buradayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip nasıl bir yol izleriz, markanıza nasıl yardımcı oluruz öğrenebilirsiniz.

Reklam Optimizasyonu

Ölçümleme

Planlama

Hedefleme

Bütçe Kontrolü

“Markanız büyüme yolunda ivme kazandırmak için doğru yatırımları yapın.”

Reklam ve Pazarlama Anlayarak Başlar;
Gelin Birbirimizi Tanıyalım ve Anlayalım